Firma

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe PERFEXIM Ltd sp.z o.o., sp.k. to polska firma rodzinna, która od blisko 30 lat nieprzerwanie działa na rynku w grupie wiodących producentów i importerów branży instalacyjno-grzewczej, łazienkowej i sanitarnej. Naczelną zasadą, którą się kierujemy jest pełna kontrola technologiczna, jakościowa i wytrzymałościowa od momentu projektu poprzez testowanie, a kończąc na wdrożeniu produktu, głównie dzięki własnemu zespołowi konstruktorów.

Badania przed wdrożeniem przeprowadzane są we własnym laboratorium wyposażonym w nowoczesny sprzęt, dzięki czemu możemy je testować na każdym etapie projektowania. Dodatkowo współpracujemy również z jednostkami badawczymi i naukowymi jak m.in.: Politechnika Poznańska,INiG w Krakowie, Centrum Badawczo-Rozwojowe PALAB, OTGS w Radomiu,ITB w Poznaniu i Warszawie. Byliśmy również zaangażowani w tworzenienorm, które są obecnie obowiązujące w Polsce.Poprzez własną kadrę techniczną oraz dzięki współpracy z niezależnymispecjalistami, możemy poszczycić się nowoczesnym laboratoriumbadawczym, które jest wyposażone m.in. w:

  • stację testowania kurków kulowych - dzięki niej możemy sprawdzać wytrzymałość, właściwości użytkowe i parametry kurków kulowych, jak i innych produktów
  • stanowisko badania odporności na uderzenia hydrauliczne i wytrzymałości elastycznych przewodów
  • stanowisko badania szczelności baterii
  • stanowisko badania wytrzymałości na ciśnienie i szczelności armatury przelotowej
  • spektrometr iskrowy do badania metali - zakupiony w ramach Działanie 1.2. „Wzmocnienie potencjału innowacyjnego przedsiębiorstw Wielkopolski” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020
  • maszynę wytrzymałościową – zakupioną w ramach Działanie 1.2. „Wzmocnienie potencjału innowacyjnego przedsiębiorstw Wielkopolski”
  • w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020
  • komorę solną – zakupioną w ramach Działanie 1.2. „Wzmocnienie potencjału innowacyjnego przedsiębiorstw Wielkopolski” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020
  • drukarkę 3D - zakupioną w ramach Działanie 1.2. „Wzmocnienie potencjału innowacyjnego przedsiębiorstw Wielkopolski” w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Ponad dziesięć lat temu została zakupiona fabryka grzejników płytowych w Starogardzie Gdańskim, w której na przestrzeni lat dokonaliśmy szeregu inwestycji, celem usprawnienia i przyspieszenia procesów produkcyjnych, spełniając przy tym rygorystyczne wymagania technologiczne i jakościowe.

Oferta firmy obecna jest w programach dla projektantów instalacjigrzewczych dostarczanych przez firmy InstalSoft oraz Sankom, które są bezpłatnie udostępniane.

Prowadzimy również szereg szkoleń produktowych w celu polepszenia wiedzy i świadomości o naszych produktach, jak również o zastosowaniach naszych produktów w instalacjach.

MARKI WŁASNE 

Każdego dnia poszukujemy nowych inspiracji oraz nowoczesnych i technologicznych rozwiązań, by ulepszać nasze produkty i kreować własne marki. Posiadanie własnych marek to odpowiedzialność, którą przyjmujemy, by wytwarzać produkty najwyższej jakości – tak powstały m.in: Perfekt System, HUZAR  czy KROS.

Najbardziej rozbudowaną marką jest marka Perfekt System, spełniająca oczekiwania Instalatora łącząca takie wartości jak: zaufanie, wiarygodność, wysoka jakość. Szeroki wachlarz produktów w tej marce daje Instalatorowi pewność, że jest w stanie obsłużyć każdą inwestycję; poprzez grzejniki stalowe, kurki kulowe czy inne produkty instalacyjne, a kończąc na systemie rur wielowarstwowych Pex-Al-Pe lub Pert-Al-Pert, oferując spójną i pełną gwarancję inwestycyjną. Marka jest gwarantem niezawodności na lata.

Dzięki zaufaniu, jakim nas obdarzyliście w roku 2018, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe PERFEXIM LTD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa zostało wyróżnione w ogólnopolskim plebiscycie oceniającym popularność marki i jakość produktów oraz świadczonych usług w świadomości polskich konsumentów, a tym samym zdobyło tytuł Laur Konsumenta - Odkrycie 2018 w kategorii Polska jakość branży budowlanej.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Z NASZĄ FIRMĄ - JESTEŚMY SOLIDNYM PARTNEREM, O CZYM WARTO SAMEMU SIĘ PRZEKONAĆ.


Polityka prywatności