Firma

"PERFEKCJA W KAŻDYM CALU"
– to idea, która od wielu już lat łączy się z przedsiębiorstwem PERFEXIM. Oznacza to, że jakość i dążenie do perfekcji jest celem nadrzędnym. 
Przedsiębiorstwo Perfexim Ltd Sp. z o.o., należy do grupy wiodących producentów/importerów armatury instalacyjnej, sanitarnej i łazienkowej.
Początek działalności sięga 1990 roku, kiedy Perfexim otworzył swą pierwszą siedzibę w Poznaniu i zajął się importem głównie kurków kulowych. 
W międzyczasie przeniósł się do nowej, własnej siedziby na obrzeżach Poznania (dzielnica Dębiec). Przedsiębiorstwo specjalizowało się w sprzedaży produktów instalacyjnych, sanitarnych i łazienkowych bardzo dobrej jakości – dzięki czemu zyskało zaufanie Klientów.
Od tamtego czasu zainwestowano sporo środków na rozwój i modernizację, dzięki czemu dysponujemy własną bazą transportową, nowoczesną halą magazynową i laboratorium. Obecnie Perfexim to nadal jedna z największych firm w branży instalacyjno-sanitarnej.
Poszerzyliśmy działalność także o produkcję. W 2005 zakupiona została fabryka grzejników stalowych STARMEX w Starogardzie Gdańskim. Zakupiliśmy i wdrożyliśmy nowoczesną, wykorzystującej najnowsze technologie linię produkcyjną.

20 LAT DYNAMICZNEGO ROZWOJU
Przez 20 lat Perfexim wyznaczał sobie kolejne ambitne cele. Pierwszym było zbudowanie i rozwinięcie firmy w taki sposób, aby każdy Klient mógł znaleźć swój asortyment. Drugi ważny cel to dostarczanie wysokiej jakości produktów w przystępnej cenie. Dzięki doświadczeniom wiemy, że tylko ciągłe doskonalenie i rozszerzanie oferty, pozwala na utrzymanie pozycji na rynku. Nasz rozwój i ciągłe zmiany wprowadzane przez ponad 20-ścia lat miały zawsze na celu zaspokojenie oczekiwań Klientów i zdobycie ich zaufania.


MARKI WŁASNE
Szukamy źródeł pomysłów na stworzenie nowych produktów, nowego wzornictwa. W ten sposób powstały nowe marki własne. Marka to nie tylko sam produkt, nazwa, logo i jego opakowanie, to także wysoka jakość i renoma, system dystrybucji, rynek docelowy. Każda wprowadzona na rynek marka ma spełniać określone zadania. Jedną z najważniejszych jest pełnienie funkcji identyfikacyjnej, która pozwoli konsumentowi odróżnić dany produkt od produktów konkurencyjnych. Marka jest także gwarantem jakości i powtarzalności i daje nabywcy przekonanie, niezależnie od miejsca i czasu, że kupując dany produkt – otrzyma jakość zgodną z oczekiwaniami.
Marka PERFEKTSystem została stworzona z myślą, że "tworzymy wieczność" w kategorii branży. Produkty tworzące tę grupę są dobre teraz, za 10, 50 i 100 lat też. Są gwarantem wysokiej jakości – produkty spod tego znaku tworzą pełny, nowoczesny system przeznaczony do instalacji grzewczych (ogrzewania grzejnikowego i podłogowego) i wodociągowych (ciepłej i zimnej wody) obejmujący rury wielowarstwowe PeX/Al/PeX wraz z bardzo szerokim asortymentem złączek dostępnych w wersji do skręcania i zaprasowywania oraz kurków kulowych, kurków podłączeniowych, zaworów zwrotnych i grzejnikowych, zasuw i odpowietrzników automatycznych. Budując PERFEKT SYSTEM stworzyliśmy kompleksowy system, który daje obietnicę nabywcy, że kupując produkty otrzyma jakość zgodną z oczekiwaniami.
NEXE New Line – tworząc tą markę kierowaliśmy się takimi samymi przesłankami jak PERFEKTSystem.
Połączyliśmy klasyczny smak i elegancję z nowoczesnym stylem. Sprostaliśmy wymaganiom Klientów i wprowadziliśmy serię baterii, które harmonizują z wnętrzem dając uczucie luksusu i komfortu. W naszym przekonaniu osiągnęliśmy zamierzony cel i stworzyliśmy "przodujący styl – markę NEXE New Line".
Dożywotnia gwarancja na elementy odlewane, 5-cio letnia na głowice oraz roczna na pozostałe elementy w tym uszczelnienia, atest higieniczny, raport z badań laboratoryjnych na zgodność z normą oraz serwis techniczny w ciągu 48 godzin, to pozwala nam powiedzieć "Perfekcja w każdym calu".

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!
Jednym z nadrzędnych celów wynikających z działalności Perfexim jest dążenie do zapewnienia Klientom wysokiej jakości oferowanych towarów. Każdy produkt przechodzi odpowiednią procedurę weryfikacyjną, 
a następnie podlega stałej kontroli. Na całość procesu monitorowania 
składa się:
Ocena dostawcy – pozwalająca stwierdzić, że kontrahent jest w stanie spełnić odpowiednie warunki produkcyjne oraz powtarzalną jakość produktów
Ocena produktu – szczegółowe testy pozwalające stwierdzić czy wyrób może być dopuszczony do sprzedaży i tak np. w przypadku baterii nowa powłoka może zostać wdrożona do produkcji masowej dopiero po uzyskaniu pozytywnych wyników we wszystkich tych testach. Nadzór nad nią przejmują wówczas pracownicy działu kontroli jakości, którzy sprawdzają wzrokowo wszystkie wyroby i ich części pod kątem wszelkich skaz i uszkodzeń, jakie mogą wystąpić podczas procesu produkcyjnego. Przeprowadzają oni także losowo testy przywierania i odporności na korozję, aby się upewnić, że przez cały czas zachowywany jest zakładany poziom jakości. Ten końcowy etap testowania gwarantuje, że wszystkie baterie i zestawy prysznicowe opuszczają fabrykę w idealnym stanie i mogą służyć Klientom przez wiele lat.
Kontrola produktów znajdujących się w sprzedaży
Monitoring dostawcy – wizyty kontrolne w zakładach dla sprawdzenia stanu technicznego oraz wewnętrznej kontroli procesu produkcji oraz wyrobu gotowego
Udoskonalanie linii produkcyjnych, modernizacja istniejących (jeżeli tego wymagają)
Procedury reklamacyjne – sprawny system zgłaszania i "reakcji".

DZIELIMY SIĘ NASZYM DOŚWIADCZENIEM
Od wielu lat organizujemy szkolenia dla instalatorów, architektów i inwestorów. Kilkanaście razy w roku szkolenia odbywają się w siedzibie Przedsiębiorstwa lub u Klientów. Zwykle dwa razy do roku zabieramy grupę "liderów" na szkolenia odbywające się na całym świecie. Byliśmy już we Włoszech, Turcji, Egipcie, Teneryfie, Rodos, RPA, Kubie, Dominikanie, Meksyku.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Z NASZĄ FIRMĄ - JESTEŚMY SOLIDNYM PARTNEREM, O CZYM WARTO SAMEMU SIĘ PRZEKONAĆ.


Polityka prywatności