CENTRALA

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE PERFEXIM LTD 
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
spółka komandytowa

ul. Samotna 2,
61-441 Poznań

tel.: +48 61 830 20 17 - centrala
tel.: +48 61 222 64 00 - sekretariat
fax: +48 61 222 64 06 - centrala, dz. sprzedaży

NIP: 7831682483
REGON: 301939365
KRS: 0000398894

   

FABRYKA GRZEJNIKÓW STALOWYCH

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE
PERFEXIM LTD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
spółka komandytowa

ul. Lubichowska 176
83-200 Starogard Gdański

tel.: +48 61 225 45 01 - sekretariat
fax: +48 61 222 64 06 

Sekretariat:
e-mail: produkcja@perfexim.com.pl


   

SEKRETARIAT

ASYSTENTKA BIURA ZARZĄDU:
Ilona Kaczmarek
(+48) 61 222 64 00
(+48) 61 830 23 20
ilona.kaczmarek@perfexim.com.pl

DZIAŁ HANDLOWY

DYREKTOR HANDLOWY
Sławomir Drożdżal
(+48) 696 420 053
slawomir.drozdzal@perfexim.com.pl

mapka-handlowcy

1
Gdańsk, Gorzów Wlkp. Szczecin, Słupsk, Koszalin
Krzysztof Kraciuk
(+48) 696 420 048
krzysztof.kraciuk@perfexim.com.pl

2
Elbląg, Olsztyn, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Konin
Maciej Bąkowski
(+48) 696 420 043
maciej.bakowski@perfexim.com.pl

3
Suwałki, Białystok, Łomża, Ostrołęka, Płock, Siedlce, Łódź,
Piotrków Trybunalski
Maciej Krysiński
(+48) 696 420 045
maciej.krysinski@perfexim.com.pl

4
Warszawa, Pułtusk, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Żyrardów, Wołomin
Tomasz Kopik
(+48) 506 023 316
tomasz.kopik@perfexim.com.pl

5
Poznań, Zielona Góra, Leszno, Legnica, Wrocław, Jelenia Góra, Opole
Grzegorz Frąckowiak
(+48) 696 489 306
grzegorz.frackowiak@perfexim.com.pl

6
Kalisz, Ostrów Wlkp., Częstochowa, Katowice, Rybnik, Bielsko-Biała, Żywiec
Paweł Słodownik
(+48) 696 420 046
pawel.slodownik@perfexim.com.pl

7
Biała Podlaska, Radom, Lublin, Chełm, Kielce, Zamość, Biłgoraj
Wiesław Sowa
(+48) 696 420 044
wieslaw.sowa@perfexim.com.pl

8
Sandomierz, Kraków, Tarnów, Rzeszów, Przemyśl, Jasło, Krosno, Nowy Sącz, Zakopane
Paweł Obara
(+48) 510 120 117
pawel.obara@perfexim.com.pl

DETAL:
1.
dolnośląskie, opolskie
Piotr Morski
(+48) 696 42 00 56
piotr.morski@perfexim.com.pl

2.
śląskie, świętokrzyskie (zach. część),
małopolskie (zach. część)
Edyta Piecha
(+48) 693 778 840
edyta.piecha@perfexim.com.pl

3.
podkarpackie, małopolskie, 
Anna Stanasiuk
(+48) 603 570 663
anna.ferens@perfexim.com.pl

4.
wielkopolskie, lubuskie, pd część kujawsko-pomorskiego, 
Tomasz Tomelka
(+48) 601 177 283
tomasz.tomelka@perfexim.com.pl

5.
łódzkie
Monika Zych
(+48) 601 444 299
monika.zych@perfexim.com.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY

1
KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY:
Justyna Paszkiewicz
61 222 64 01
justyna.paszkiewicz@perfexim.com.pl

2
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY:
Hanka Ogrodowska
61 222 64 03
hanka.ogrodowska@perfexim.com.pl

3
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY:
Iwona Kędzia
61 222 64 02
iwona.kedzia@perfexim.com.pl

4.
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
Beata Stafijowska
61 222 64 04
beata.stafijowska@perfexim.com.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

1
KIEROWNIK DZIAŁU:
Michał Fiebig
(+48) 61 222 64 36
michal.fiebig@perfexim.com.pl

2
SPECJALISTA DS. JAKOŚCI:
Przemysław Wójcik
(+48) 61 222 64 37
przemyslaw.wojcik@perfexim.com.pl















REKLAMACJE

1
SPECJALISTA DS. LIKWIDACJA SZKÓD:
Damian Cebulski
(+48) 61 222 64 46
damian.cebulski@perfexim.com.pl

2
SPECJALISTA DS. LIKWIDACJI
SZKÓD:
Arkadiusz Szynklewski
(+48) 61 222 64 47
arkadiusz.szynklewski@perfexim.com.pl






MARKETING

1
SPECJALISTA DS. MARKETINGU
Małgorzata Hartung
(+48) 61 222 64 29
malgorzata.hartung@perfexim.com.pl

IMPORT-EXPORT

1
SPECJALISTA DS. WSPÓŁPRACY
MIĘDZYNARODOWEJ:
Katarzyna Chuderska
(+48) 61 222 64 38
fax: +48 61 222 64 06 
katarzyna.chuderska@perfexim.com.pl

2
SPECJALISTA DS. WSPÓŁPRACY
MIĘDZYNARODOWEJ:
Katarzyna Cebulska
(+48) 61 222 64 40
fax: +48 61 222 64 06 
katarzyna.cebulska@perfexim.com.pl

3
SPECJALISTA DS. WSPÓŁPRACY
MIĘDZYNARODOWEJ:
Małgorzata Cebulska
(+48) 61 222 64 39
fax: +48 61 222 64 06 
malgorzata.cebulska@perfexim.com.pl

4
EXPORT-MANAGER:
Lena Semmler
tel. +48 665-852-232
tel. +48 61 222-64-30
fax: +48 61 222 64 06 
lena.semmler@perfexim.com.pl
export@perfexim.com.pl

MAGAZYN


MENADŻER:
Adam Jurga
(+48) 61 222 64 31
adam.jurga@perfexim.com.pl

2
SPECJALISTA DS. DYSTRYBUCJI:
Jan Sobieraj
(+48) 61 222 64 32
jan.sobieraj@perfexim.com.pl


















KSIĘGOWOŚĆ

1
DYREKTOR FINANSOWY:
Marzena Nadolczak-Jurga
(+48) 61 222 64 11
fax: +48 61 222 64 06 
marzena.jurga@perfexim.com.pl


2
KSIĘGOWY:
Alina Targowska
(+48) 61 222 64 13
fax: +48 61 222 64 06 
alina.targowska@perfexim.com.pl


KSIĘGOWY:
Iwona Szabelska
(+48) 61 222 64 14
fax: +48 61 222 64 06 
iwona.szabelska@perfexim.com.pl

4
KSIĘGOWY:
Arleta Szymankiewicz-Nadolczak
(+48) 61 222 64 15
fax: +48 61 222 64 06 
arleta.nadolczak@perfexim.com.pl

5
KSIĘGOWY:
Małgorzata Koza
(+48) 61 222 64 12
fax: +48 61 222 64 06
malgorzata.koza@perfexim.com.pl

WINDYKACJA

1
SPECJALISTA DS. WINDYKACJI:
Teresa Nowicka
(+48) 61 222 64 18
fax: +48 61 222 64 06 
teresa.nowicka@perfexim.com.pl