Podczas targów INSTALACJE firma Perfexim promowała produkty wchodzące w skład najnowszej oferty produkcyjnej i handlowej.

To jednak nie wszystko – pokazaliśmy też szereg produktów z asortymentu sanitarnego, które chcemy wprowadzić do sprzedaży jeszcze w tym roku. Przedstawiliśmy  całą gamę baterii podtynkowych (prysznicowych, prysznicowych z deszczownią, umywalkowych) wraz z wieloma praktycznymi akcesoriami, kabiny prysznicowe bezbrodzikowe oraz odpływy liniowe. 

Kolejny asortyment to produkty przeznaczone do instalacji centralnego ogrzewania, w skład których wchodzą grupy pompowe wraz z belkami rozdzielaczy w różnych zestawieniach do ogrzewania wysokotemperaturowego (grzejnikowego) oraz niskotemperaturowego (ogrzewania płaszczyznowe), sprzęgła hydrauliczne do wyrównoważania przepływów w instalacjach C.O.  Innym ciekawym i ważnym ze względów łatwości tworzenia przyłączy w budynkach wielorodzinnych były belki przyłączeniowe do wodomierzy bądź ciepłomierzy.

Oczywiście nie mogło zabraknąć grzejnika stalowego – tym razem w wersji po modyfikacjach konstrukcyjnych, dzięki którym zwiększyliśmy jego wydajność.