Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy Państwu zespół mieszający do ogrzewania podłogowego z pompą Grundfos i zaworem termostatycznym mieszającym trójdrożnym Barberi, który umożliwia uzyskanie i utrzymywanie temperatury czynnika grzewczego w układzie ogrzewania podłogowego, gdzie instalacja jest mieszana (składa się z grzejników i ogrzewania płaszczyznowego) tzn. kocioł zasilający dostarcza czynnik o wysokiej temperaturze.

Jest to prosty w montażu i obsłudze zestaw, który automatycznie dostosuje temperaturę czynnika ogrzewania podłogowego zgodnie z ustawieniem temperatury na zaworze trójdrożnym oraz zabezpieczy układ przed zbyt wysoką temperaturą. W skład oferowanego zestawu mieszającego wchodzą wyselekcjonowane produkty zaufanych producentów, które na rynku instalacyjnym okazały się niezawodne i sprawdzają się w wymagających sytuacjach.

W skład zestawu wchodzą zawór termostatyczny mieszający trójdrogowy firmy Barberi art. V07M25NBA, wysokiej klasy pompa elektroniczna Grundfos UPM3 AUTO L z kablem zasilającym, ramię pompy górne z zaworem kulowym umożliwiającym demontaż pompy bez konieczności spuszczania wody z instalacji i termometrem tarczowym oraz odpowietrznikiem i ramię pompy dolne z termometrem tarczowym.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie produktu.