fbpx
Menu Zamknij
PRODUKTY
Slider
PRODUKTY
POBIERZ
POBIERZ
Slider
KURKI I ZAWORY  PODŁĄCZENIOWE
OPISSPECYFIKACJAMATERIAŁY I PARAMETRY
NIEZBĘDNE W BEZPIECZNEJ INSTALACJI
Kurki kulowe i zawory podłączeniowe PERFEXIM to niezbędny element każdej wydajnej i bezpiecznej instalacji łazienkowej. Dzięki solidnej i zwartej konstrukcji gwarantują one szybkie odcięcie dopływu zimnej bądź ciepłej wody w instalacji. Zawory podłączeniowe świetnie sprawdzą się także przy wymianie urządzeń sanitarnych. Zapewniają wysoką odporność na występujący w wodzie kamień, który jest głównym wrogiem instalacji wodnych. Dużym atutem kurków kulowych podłączeniowych jest nie tylko konstrukcja, ale także ich nowoczesny wygląd, który wkomponuje się w styl każdego pomieszczenia.

PHA-050

Zawór zwrotny zespolony z elementem zamykającym na króćcu 3/4" zabezpiecza przed dostaniem się środków chemicznych używanych w pralkach/zmywarkach (ochrona przed wtórnym zanieczyszczeniem wody użytkowej). Zawór dostępny jest w dwóch wersjach: z uszczelką na gwincie G1/2 lub bez uszczelki.

PHA-011 i PHA-012

Kurki kulowe podłączeniowe PHA-011 oraz PHA-012 stanowią idealne rozwiązanie przy instalacji takich urządzeń jak pralki, baterie, spłuczki WC czy zmywarki. Głównymi atutami tych kurków są:
- zwarta i wytrzymała konstrukcja
- wbudowany, łatwy w konserwacji filtr siatkowy
- długie przyłącza montażowe
- metalowe pokrętła
Dzięki szczególnym właściwościom kurki kulowe podłączeniowe PHA-011 oraz PHA-012 stanowią idealne rozwiązanie w każdej kuchni i łazience.

MATERIAŁY I PARAMETRY (PHA-011 i PHA-012)

• KORPUS, WKRĘTKA FILTRA, KULA: mosiądz CW617N z powłoką chromowaną
• TRZPIEŃ, WKRĘTKA: mosiądz
• USZCZELNIENIE TRZPIENIA, WKRĘTKI, WKRĘTKI FILTRA: pierścienie uszczelniające typu "O" - NBR
• USZCZELNIENIE KULI: PTFE
• ELEMENT FILTRACYJNY: stal nierdzewna
• UCHWYT: stop cynku z powłoką chromowaną
• ROZETA: stal nierdzewna z powłoką chromowaną

KURKI I ZAWORY PODŁĄCZENIOWE   LISTA PRODUKTÓW
Slider
Slider