fbpx
Menu Zamknij
PRODUKTY
Slider
PRODUKTY
POBIERZ
POBIERZ
Slider
ZŁĄCZKI  ZAPRASOWYWANE PERFEKT SYSTEM+
TO POŁĄCZENIE NIE MOŻE SIĘ NIE UDAĆBUDOWAZALETYWYGODNY MONTAŻUNIWERSALNOŚĆ SYSTEMU PS+

TO POŁĄCZENIE NIE MOŻE SIĘ NIE UDAĆ:
Ponad 30 lat doświadczeń I technologicznego rozwoju oraz współpracy z Instalatorami sprawiło, że otwarte umysły inżynierów z działu technicznego naszej firmy, potrafiły przenieść w czyn marzenia o szybkim, prostym montażu systemu złączek zaprasowywanych PERFEKT SYSTEM+ Dającym pewność połączenia.

BUDOWA:
Wysokogatunkowy mosiądz korpusu, tuleja ze stali nierdzewnej to cechy podwyższonej odporności na korozję. Użycie wysokogatunkowych materiałów do produkcji złączek przyczynia się do możliwości współpracy z materiałami budowlanymi.

ZALETY:
Prostota wykonania! Wystarczy cięcie- prostopadle do osi rury i bez dodatkowych operacji należy wsunąć rurę, aż do momentu wyczucia oporu. Pojawienie się rury w otworach rewizyjnych oznacza prawidłowe jej ułożenie. Tak przygotowane złącze wystarczy tylko zacisnąć i połączenie gotowe! Prosty montaż, bez użycia kalibratora lub gradownika oszczędza do 30% czasu wykonania montażu. Od strony łączenia z instalacją- złączki PERFEKT SYSTEM+ posiadają gwinty stożkowe moletowane ułatwiające uzyskanie szczelności na gwincie i przyśpieszające montaż.

WYGODNY MONTAŻ W KRÓTKIM CZASIE:
1. Cięcie rury
Nie wymaga kalibracji, fazowania ani użycia siły, aby prawidłowo zamontować złączkę.
2. Nie wymaga kalibracji anii fazowania
Po odmierzeniu odpowiedniego odcinka rury, wykonujemy cięcie w wyznaczonym miejscu. Należy pamiętać o prostopadłej linii cięcia do osi tury. Używać nożyc przeznaczonych do tego typu rur.
3. Montaż złączki
Na końcówkę złączki z tuleją zaciskową nasuwamy rurę, aż do momentu wyczucia oporu. Aby sprawdzić czy rura jest wsunięta na odpowiednią długość należy skontrolować otwory umieszczone na pierścieniu trzymającym tuleję zaciskową. Jeśli rura w pełni zasłanła wszystkie otwory to mamy pewność, że jest wsunięta na odpowiednią głębokość.
4. Zacisk złączki
W rozwarte szczęki wkładamy złącze przeznaczone do połączenia odpowłednio bazując w zależności od wybranych szczęk U/TH zgodnie z rysunkiem. Następnie wykonujemy zacisk poprzez zamknięcie-„zwarcie" szczęk aż do pełnego zamknięcia narzędzia.
5. Kompatybilność szczęk z „U" i „TH"
Ułożenie szczęk na złączce

UNIWERSALNOŚĆ SYSTEMU PERFEKT SYSTEM PLUS:
Nasz system złączek zaprasowywanych PERFEKT SYSTEM+ został tak zaprojektowany aby współpracować z rurami wielowarstwowymi z naszej oferty i tylko wówczas uzyskać 10-letnią gwarancję systemu.

ZŁĄCZKI ZAPRASOWYWANE PERFEKT SYSTEM+  LISTA PRODUKTÓW

Slider
Slider