fbpx
Menu Zamknij
ŁAZIENKOWE I KUCHENNE
BATERIE
ŁAZIENKOWE I KUCHENNE
BATERIE
BATERIE
PRODUKTY
PRODUKTY
PlayPause
Slider
OPISZALETYMATERIAŁYBATERIA NATYNKOWA A PODTYNKOWAMARKA BATERII NEXE

BATERIE ŁAZIENKOWE I KUCHENNE PERFEXIM

Poznaj ekskluzywną linię armatury kuchennej i łazienkowej spod marki PERFEXIM oraz NEXE new line. Baterie to podstawowy element użytkowy każdej kuchni i łazienki pozwalający regulować temperaturę i ciśnienie wody. Jej dekoracyjny charakter potrafi podkreślić unikalny styl w pomieszczeniu. Szeroka gama baterii łazienkowych i kuchennych począwszy od naściennych baterii natynkowych, baterii podtynkowych aż do baterii stojących marki PERFEXIM oraz NEXE new line, sprawi, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Dodatkowo designerski wygląd naszych produktów zmieni Twoje wnętrze i przyciągnie uwagę.

W zależności od potrzeb i zastosowania kranu można zamontować go w ścianie lub na przykład na blacie. Baterie naścienne (baterie natynkowe lub podtynkowe) świetnie komponują się z wanną, umywalką oraz prysznicem. Baterie stojące natomiast perfekcyjnie dopełniają przestrzeń zlewu, umywalki czy bidetu.

ZALETY

PERLATORY NEOPERL

W ofercie baterii PERFEXIM można znaleźć krany wyposażone w ekologiczne perlatory Neoperl, które pozwalają zaoszczędzić aż do 50% wody. Jest to nie tylko alternatywa przyjazna środowisku ale również opcja, która dzięki swojej budowie zdecydowanie ułatwia usuwanie kamienia wapiennego – wystarczy przetrzeć perlator palcem. Ponadto baterie łazienkowe i kuchenne PERFEXIM redukują zużycie wody, poprzez odpowiednie ukierunkowanie strumienia, dzięki czemu nie rozpryskuje się na boki.

PERLATORY Z FILTREM SIATECZKOWYM

Wybór baterii łazienkowych i kuchennych PERFEXIM z perlatorem z filtrem siateczkowym pozwala usunąć z wody osady (rdza, piasek, muł i zawieszone ciała stałe). Większe zanieczyszczenia są zatrzymywane dzięki kratowej budowie elementu, a jego konstrukcja zapewnia solidną wytrzymałość.

MATERIAŁY

Powszechnie stosowanym materiałem przy wylewkach
i korpusie baterii jest mosiądz. Wyznacza się on wysoką wytrzymałością, która zapewnia wieloletnią odporność na korozyjne działanie wody. Dodatkową warstwę zabezpieczającą przed zniszczeniem zapewnia wybór kranu z chromowaną powłoką.

Baterie PERFEXIM i NEXE new line posiadają aż 5-letnią gwarancję (od daty zakupu na szczelność korpusu).

BATERIA NATYNKOWA A PODTYNKOWA

CZYM RÓŻNI SIĘ BATERIA PODTYNKOWA OD BATERII NATYNKOWEJ?

Zasadniczą różnicą między baterią natynkową a podtynkową jest jego docelowe miejsce montażu. Baterie natynkowe montowane są bezpośrednio na ścianie, gdzie zostają podłączone do gotowych wyjść wody. Montaż baterii podtynkowych dzieli się na dwa etapy - element podtynkowy jest instalowany w przygotowanym otworze
w ścianie a dopiero potem zostaje do niego przyłączony użytkowy element baterii na ścianie (jego zdecydowana część znajduje się pod tynkiem).

ZALETY ROZWIĄZAŃ

Baterie podtynkowe:

 • więcej wolnej przestrzeni,
 • swoboda aranżacji i dowolność elementów instalacji łazienkowej,
 • większa przepustowość wody.
 • Baterie natynkowe:

 • szeroka gama dostępnych rozwiązań,
 • intuicyjna instalacja,
 • łatwa wymiana zainstalowanego kranu na inny.
 • MARKA BATERII NEXE

  W ofercie NEXE new line znajdują się ekskluzywne i stylowe baterie kuchenne oraz łazienkowe. Z linią NEXE new line wnętrze nabierze charakteru. Poza nowoczesną formą powinny być przede wszystkim praktyczne - i takie właśnie są.

  FILTRUJ BATERIE WEDŁUG:
  BATERIE UMYWALKOWE  LISTA PRODUKTÓW
  BATERIE BIDETOWE  LISTA PRODUKTÓW
  BATERIE WANNOWE  LISTA PRODUKTÓW
  BATERIE ZLEWOZMYWAKOWE  LISTA PRODUKTÓW
  BATERIE PRYSZNICOWE  LISTA PRODUKTÓW
  BATERIE PODTYNKOWE  LISTA PRODUKTÓW
  AKCESORIA PODTYNKOWE  LISTA PRODUKTÓW
  AKCESORIA  LISTA PRODUKTÓW
  Slider
  Slider