fbpx
Menu Zamknij
GRZEJNIKI
PŁYTOWE
PRODUKTY
PRODUKTY
GRZEJNIKI
PŁYTOWE
Slider
OPISPARAMETRY TECHNICZNEPALETA KOLORÓW

WYSOKA JAKOŚĆ STALI
Potrzeba jest matką wynalazków, nie inaczej jest w przypadku grzejników Perfekt System, które zostały zaprojektowane z myślą o wysokim komforcie i bezpieczeństwie użytkowania. Grzejnik to nieodłączny element ogrzewania domu, dlatego marka PERFEXIM stawia na materiały o najwyższych właściwościach fizycznych, potwierdzonych badaniami technicznymi. Grzejniki płytowe PERFEXIM są wykonane z wysokiej jakości stali odpornej na uszkodzenia fizyczne i chemiczne. Grzejniki płytowe doskonale współpracują z automatycznym systemem regulacji, dzięki czemu przyczyniają się do znacznego zmniejszenia zużycia energii. W ofercie firmy PERFEXIM znajdują się grzejniki renowacyjne, stalowe, kompaktowe, zaworowe a także wiele innych, które spełnią wymagania każdej instalacji grzewczej.

PARAMETRY TECHNICZNE

• WYDAJNOŚĆ CIEPLNA: obliczona zgodnie z normą PN-EN 442
GRUBOŚĆ BLACHY: zgodna z normą PN-EN 442
MATERIAŁ: wysokiej jakości blacha ze stali niskowęglowej DC01 walcowanej na zimno
PARAMETRY PRACY GRZEJNIKA: maksymalne wartości ciśnienia i temperatury w instalacji centralnego ogrzewania powinny spełniać warunki:
- temperatura wody: ≤110°C
- ciśnienie wody na poziomie dolnej krawędzi grzejnika:≤10,0 bar
- ciśnienie próbne dolnej krawędzi grzejnika = 13,0 bar

PRZYGOTOWANIE POWŁOKI I MALOWANIE

1. mycie i płukanie
2. konwersja cyrkonowa
3. farba proszkowa nakładana elektrostatycznie

PALETA KOLORÓW

Kolor biały nie musi być standardem – ładny, kolorowy grzejnik może być dopełnieniem projektu pomieszczenia oraz ozdobą nowoczesnego wnętrza. Każdy Klient ma możliwość idealnego dopasowania koloru grzejnika do swojego projektu, dzięki możliwości wyboru barwy z palety kolorów RAL.

Poniżej przedstawione są podstawowe kolory dostępne w ofercie firmy. Pozostałe kolory RAL na zapytanie.Dopłata do grzejników kolorowych wynosi 40% do ceny podstawowej grzejnika.

Przedstawione kolory w formie drukowanej bądź elektronicznej należy traktować jako tylko poglądowe ze względu na zastosowane techniki drukarskie. Producent nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy faktycznym kolorem na grzejniku, a prezentowanym poglądowo w materiałach drukowanych lub elektronicznych.Zmiany techniczne zastrzeżone.

GRZEJNIKI PŁYTOWE   LISTA PRODUKTÓW
Slider
Slider