fbpx
Menu Zamknij
AKCESORIA
ŁAZIENKOWE
AKCESORIA
ŁAZIENKOWE
AKCESORIA
ŁAZIENKOWE
PRODUKTY
PRODUKTY
PlayPause
Slider
OPISPERLATORY

KOMFORT I PRAKTYCZNOŚĆ
Trudno wyobrazić sobie komfortową i praktyczną łazienkę bez odpowiednich akcesoriów łazienkowych. Powinny one nie tylko zapewniać wysoki komfort użytkowania ale także bezpieczeństwo. Z tego względu warto uwzględnić ofertę marki PERFEXIM, w której znajdują się wysokiej jakości łazienkowe uchwyty, zawieszenia oraz ekologiczne perlatory. Nie zabraknie tutaj także stylowych mydelniczek oraz innych akcesoriów do łazienki, odpornych na korozję czy uszkodzenia mechaniczne. Diabeł tkwi w szczegółach, dlatego nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby produkty PERFEXIM spełniały nawet największe oczekiwania instalatorów jak i samych użytkowników armatury sanitarnej.

PERLATORY NEOPERL

W ofercie baterii PERFEXIM można znaleźć krany wyposażone w ekologiczne perlatory Neoperl, które pozwalają zaoszczędzić aż do 50% wody. Jest to nie tylko alternatywa przyjazna środowisku ale również opcja, która dzięki swojej budowie zdecydowanie ułatwia usuwanie kamienia wapiennego – wystarczy przetrzeć perlator palcem. Ponadto baterie łazienkowe i kuchenne PERFEXIM redukują zużycie wody, poprzez odpowiednie ukierunkowanie strumienia, dzięki czemu nie rozpryskuje się na boki.

PERLATORY Z FILTREM SIATECZKOWYM

Wybór baterii łazienkowych i kuchennych PERFEXIM z perlatorem z filtrem siateczkowym pozwala usunąć z wody osady (rdza, piasek, muł i zawieszone ciała stałe). Większe zanieczyszczenia są zatrzymywane dzięki kratowej budowie elementu, a jego konstrukcja zapewnia solidną wytrzymałość.

AKCESORIA ŁAZIENKOWE   LISTA PRODUKTÓW
Slider
Slider