fbpx
Menu Zamknij
WĘŻE PRYSZNICOWE
I SŁUCHAWKI
WĘŻE PRYSZNICOWE
I SŁUCHAWKI
WĘŻE
I SŁUCHAWKI
PRODUKTY
PRODUKTY
PlayPause
Slider
OPISOCZYSZCZANIE MECHANICZNEWĘŻE PRYSZNICOWE

WYSOKI KOMFORT
Odprężający prysznic jest nie tylko ukojeniem ciała ale także duszy. Z tego względu firma PERFEXIM dokłada wszelkich starań aby słuchawki i węże prysznicowe sprawdzały się w codziennym rytuale, zapewniając wysoki komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Węże oraz słuchawki prysznicowe PERFEXIM zostały zaprojektowane z myślą o łatwym montażu. Produkty PERFEXIM to efekt wieloletniego doświadczenia, dzięki któremu oferujemy słuchawki i węże prysznicowe, wykonane przy użyciu sprawdzonych technologii, a w połączeniu z nowoczesnym designem nadają one charakter każdej łazience.

FUNKCJE USUWANIA KAMIENIA
OCZYSZCZANIE MECHANICZNE
Rozwiązanie, które zapobiega osadzaniu się kamienia. Przemyślana konstrukcja umożliwia usunięcie go w komfortowy sposób, poprzez oczyszczanie mechaniczne dysz uruchamiane pokrętłem zmiany funkcji polegające na wysunięciu ze środka dysz igiełek, które wypychają zanieczyszczenia (osady wapienne).

[Słuchawki: WEDERA]

ANTY-KAMIEŃ
Nowoczesne rozwiązanie, które zapobiega osadzaniu się kamienia. Innowacyjna budowa umożliwia usunięcie go w łatwy sposób, poprzez szybkie przetarcie dysz słuchawki.

[Słuchawki: PETRA, RETINA,CAMBIO, AZUR, GERTA, MORENA, NOEMI, TREVIA, BORNEO, FIDŻI, ITAKA, TRIO, MARINI, SIMONA]

DOPASOWANIE I KOMPATYBILNOŚĆ
Gwinty przyłączeniowe węży - kompatybilne z większością baterii wannowych, prysznicowych. Pasują do słuchawek prysznicowych oraz do wszystkich uchwytów. Występują w klasycznych wersjach kolorystycznych. W ofercie dostępne są węże z podwójnym splotem zapewniającym wytrzymałość lub z gładką powierzchnią zapobiegającą osadzaniu się kamienia.

SŁUCHAWKI I WĘŻE PRYSZNICOWE   LISTA PRODUKTÓW
Slider
Slider