fbpx
Menu Zamknij
PRODUKTY
POBIERZ
POBIERZ
Slider
GRZEJNIKI
HIGIENICZNE
ZAWOROWE
PlayPause
Slider
PARAMETRY TECHNICZNEPALETA KOLORÓW
PARAMETRY TECHNICZNE

• WYDAJNOŚĆ CIEPLNA: obliczona zgodnie z normą PN-EN 442
GRUBOŚĆ BLACHY: zgodna z normą PN-EN 442
MATERIAŁ: wysokiej jakości blacha ze stali niskowęglowej DC01 walcowanej na zimno
PARAMETRY PRACY GRZEJNIKA: maksymalne wartości ciśnienia i temperatury w instalacji centralnego ogrzewania powinny spełniać warunki:
– temperatura wody: ≤110°C
– ciśnienie wody na poziomie dolnej krawędzi grzejnika:≤10,0 bar
– ciśnienie próbne dolnej krawędzi grzejnika = 13,0 bar

PRZYGOTOWANIE POWŁOKI I MALOWANIE

1. mycie i płukanie
2. konwersja cyrkonowa
3. farba proszkowa nakładana elektrostatycznie

PALETA KOLORÓW

Kolor biały nie musi być standardem – ładny, kolorowy grzejnik może być dopełnieniem projektu pomieszczenia oraz ozdobą nowoczesnego wnętrza. Każdy Klient ma możliwość idealnego dopasowania koloru grzejnika do swojego projektu, dzięki możliwości wyboru barwy z palety kolorów RAL.

Poniżej przedstawione są podstawowe kolory dostępne w ofercie firmy. Pozostałe kolory RAL na zapytanie.Dopłata do grzejników kolorowych wynosi 40% do ceny podstawowej grzejnika.

Przedstawione kolory w formie drukowanej bądź elektronicznej należy traktować jako tylko poglądowe ze względu na zastosowane techniki drukarskie. Producent nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy faktycznym kolorem na grzejniku, a prezentowanym poglądowo w materiałach drukowanych lub elektronicznych.Zmiany techniczne zastrzeżone.

GRZEJNIKI HIGIENICZNE ZAWOROWE

Grzejnik higieniczny zaworowy PERFEXIM to synonim nie tylko skutecznego ogrzewania ale i ochrony zdrowia. Został zaprojektowany z myślą o efektywności działania i możliwości stosowania różnorodnych sposobów podłączenia. Budowa grzejnika higienicznego zaworowego umożliwia zachowanie wyjątkowego poziomu czystości. Jest niezbędny wszędzie tam, gdzie spełnianie wyśrubowanych norm higienicznych jest codzienną koniecznością.

GRZEJNIKI HIGIENICZNE ZAWOROWE

Efektywność działania, możliwość stosowania różnorodnych sposobów podłączenia oraz budowa, która umożliwia zachowanie wyjątkowego poziomu czystości, składają się na grzejnik niezbędny wszędzie tam, gdzie spełnianie wyśrubowanych norm higienicznych jest codzienną koniecznością.

POWRÓT
Slider
Slider