fbpx
Menu Zamknij
PRODUKTY
POBIERZ
POBIERZ
Slider
GRZEJNIKI
HIGIENICZNE
PlayPause
Slider
PARAMETRY TECHNICZNEPALETA KOLORÓW
PARAMETRY TECHNICZNE

• WYDAJNOŚĆ CIEPLNA: obliczona zgodnie z normą PN-EN 442
GRUBOŚĆ BLACHY: zgodna z normą PN-EN 442
MATERIAŁ: wysokiej jakości blacha ze stali niskowęglowej DC01 walcowanej na zimno
PARAMETRY PRACY GRZEJNIKA: maksymalne wartości ciśnienia i temperatury w instalacji centralnego ogrzewania powinny spełniać warunki:
– temperatura wody: ≤110°C
– ciśnienie wody na poziomie dolnej krawędzi grzejnika:≤10,0 bar
– ciśnienie próbne dolnej krawędzi grzejnika = 13,0 bar

PRZYGOTOWANIE POWŁOKI I MALOWANIE

1. mycie i płukanie
2. konwersja cyrkonowa
3. farba proszkowa nakładana elektrostatycznie

PALETA KOLORÓW

Kolor biały nie musi być standardem – ładny, kolorowy grzejnik może być dopełnieniem projektu pomieszczenia oraz ozdobą nowoczesnego wnętrza. Każdy Klient ma możliwość idealnego dopasowania koloru grzejnika do swojego projektu, dzięki możliwości wyboru barwy z palety kolorów RAL.

Poniżej przedstawione są podstawowe kolory dostępne w ofercie firmy. Pozostałe kolory RAL na zapytanie.Dopłata do grzejników kolorowych wynosi 40% do ceny podstawowej grzejnika.

Przedstawione kolory w formie drukowanej bądź elektronicznej należy traktować jako tylko poglądowe ze względu na zastosowane techniki drukarskie. Producent nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy faktycznym kolorem na grzejniku, a prezentowanym poglądowo w materiałach drukowanych lub elektronicznych.Zmiany techniczne zastrzeżone.

GRZEJNIKI HIGIENICZNE

Istnieją pomieszczenia, które wymagają sterylnych warunków, dlatego tradycyjne ogrzewanie  może okazać się tutaj nieodpowiednie. Z tego względu w ofercie PERFEXIM znajdują się najwyższej jakości grzejniki higieniczne, posiadające wszelkie niezbędne atesty. Grzejniki te przeznaczone są do szpitali, laboratoriów oraz innych instytucji, w których niezbędne jest spełnienie najwyższych standardów sanitarnych. Dzięki swej innowacyjnej konstrukcji, rezygnacji z elementów kompaktowych i blachy konwektorowej możliwe jest łatwe oraz szybkie czyszczenie grzejnika higienicznego PERFEXIM.

GRZEJNIKI HIGIENICZNE

Przeznaczone są do szpitali, laboratoriów oraz innych instytucji, w których niezbędne jest spełnienie najwyższych standardów sanitarnych. Dzięki swej innowacyjnej konstrukcji, rezygnacji z elementów kompaktowych i blachy konwektorowej możliwe jest łatwe oraz szybkie czyszczenie grzejnika.

POWRÓT
Slider
Slider